Urban Princess Beauty Resort

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma GlitterCute
Urban Princess Beauty Resort oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve eğlencenin sınırlarını zorlayabileceğiniz mükemmel bir oyuna sahip olarak çok çılgın bir oyun deneyimi yaşa

Urban Princess Beauty Resort oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve eğlencenin sınırlarını zorlayabileceğiniz mükemmel bir oyuna sahip olarak çok çılgın bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Urban Princess Beauty Resort oyununda ekranınıza gelecek olan güzeller güzeli bir prensesi tepeden tırnağa bakım yaparak ve onu giydirip süsleyerek yeniden yaratacaksınız. Ona ilk olarak menüde bulunan maskeyi uygulayarak cilt bakımı yapacak, menüdeki özel kürleri sırtına uygulayarak bakım yapacaksınız. Sonra da ona manikür yaparak mükemmel tırnak süslemeleri uygulayacak, hatta ellerine dövme bile yapabileceksiniz.

Sonra da ona zengin kıyafet menüsünde bulunan birbirinden şık kıyafetlerden istediğinizi seçip giydirecek, bu kıyafeti uyum sağlayacak olan bir ayakkabı ve çanta ile kombine edecek ve onu şık aksesuarlar ve takılar ile süsleyeceksiniz. bu eğlenceli oyuna bayılacaksınız.

Daha Fazla Göster
Urban Princess Beauty Resort indir